Fotógalériák

Gratulálunk Norbinak és a Zengő csapatnak a győzelemhez!
Az O.CT Tuning Hungária Kft. mint egyedülálló magyar tuning cég képviseltette magát a hazai WTCC futamon.

Ismét eltelt egy év és megrendezésre került  Autó, Motor & Tuning Show 2015. Cégünk a KW, ST,AP és a Vossenwheels képviseletében volt jelen.

Esett, fújt, sütött a nap... ezek ellenére ismét sokan voltak a WTCC hazai fordulóján!
Mi is jelen voltunk standunkkal, a KW sportfutóművek kizárólagos magyarországi importőreként!

Épp, hogy elkezdődött az év és máris túl vagyunk az évadnyitó, legnagyobb rendezvényen a 92.000 m2-en megrendezett Autó, Motor és Tuning Shown. Cégünk, három referencia autó mellett bemutatta a KW, ST, AP és Vossen Wheels termékeket.

A King Of Europe Europa bajnoki drift verenysorozat hazai fordulóján jártunk a Hungaroringen a KW sportfutóművek kizárólagos magyarországi iportőreként.

2012. 06. 30.-án rendeztük meg az első O.CT Tuning nyíltnapot!

CARSTYLING TUNING SHOW 2012

Nagyon jól sikerült Show-t tudhatunk magunk mögött!
Rengeteg látogató, érdeklődő és vevlő volt!
Végre sokatokkal tudtunk személyesen is találkozni!

A KW sportfutóművek képviseletében jelen voltunk az első magyarországi WTCC futamon és végig nézhettük Micheliszt Norbert versenyzését. Az élmény felejthetetlen!

Michelisz Norbert a WTCC történetének első magyarországi futamán megszerezte idei első dobogós helyezését. A Zengő Dension Team pilótája már a rajtnál előrelépett az ötödik helyről a második pozícióba, és meg is őrizte helyezését egészen a célig. A második futamon baleset miatt már korán elszálltak a magyar versenyző esélyei.

Walter Csaba az O.CT Tuning által is támogatott Porsche 911 GT3 Cup-al a 3. helyet szerezte meg a 2011. 04. 29-30.-án megrendezett Autós Gyorsasági Bajnokságban a Hungaroringen, amely egyben a Közép-Európai Zóna Trófea egyik fordulója is.